Dewalt DCE088NG18 12V / 18V akkus vonallézer - zöld
12V / 18V, akkumulátor és töltő nélkül, koffer
Egységár (darab):
Cikkszám:
DCE088NG18
Márka:
Dewalt
A termék az alábbi kategóriákban található:
Dewalt vonallézerek
Leírás
Bemutatás
  • 1 vízszintes és 1 függőleges lézervonallal
Technikai specifikációk
- Akkumulátor technológia: minden XR akkumulátor, 12 V és 18 V
- Sugár színe: zöld
- Lézerdióda: 510–530 nm
- Lézerosztály: 2
- Szintezési pontosság: +/– 0,3 mm / m