12 V / 18 V, 1 x 2.0 Ah Li-ion akkumulátor, TSTAK koffer
Egységár (darab):
Cikkszám:
DCE089D1G18
Márka:
Dewalt
A termék az alábbi kategóriákban található:
Dewalt vonallézerek
Leírás
Technikai specifikációk
  • Az első Cross Line lézer, amely kompatibilis 18V és 12V XR akkumulátorokkal.
  • Kompatibilis az összes 18 V-os és 12 V-os XR akkumulátorral, amely az összes XR elektromos kéziszerszámával és töltőjével működik, így könnyedén válthat az alkalmazások között a munkaterületen.
  • A 12 V-os 2.0 Ah-s akkumulátor akár 10 órás állandó üzemidőt biztosít, vagy használjon 18 V-os 5.0 Ah-s akkumulátort a megnövelt üzemidő érdekében.
  • Önszintező és 3 mm-es pontosság 10 méter felett.
Technikai specifikációk
Akkumulátor: 18V 2,0 Ah Li-ion
Lézer osztály: 2
Lézer színe: zöld
Pontosság (10 méteren): +/- 3 mm
Hatótávolság: 30 m
Szállítási terjedelem
1 x 18 V 2.0 Ah Li-ion akkumulátor