Dewalt DCE089NG18 akkumulátoros 3 vonalas 360° lézer - zöld (akku és töltő nélkül, TSTAK kofferben)
12 V / 18 V, akkumulátor és töltő nélkül, TSTAK koffer
Egységár (darab):
Cikkszám:
DCE089NG18
Márka:
Dewalt
A termék az alábbi kategóriákban található:
Dewalt vonallézerek
Leírás
Technikai specifikációk
  • Az első Cross Line lézer, amely kompatibilis 18V és 12V XR akkumulátorokkal.
  • Kompatibilis az összes 18 V-os és 12 V-os XR akkumulátorral, amely az összes XR elektromos kéziszerszámával és töltőjével működik, így könnyedén válthat az alkalmazások között a munkaterületen.
  • A 12 V-os 2.0 Ah-s akkumulátor akár 10 órás állandó üzemidőt biztosít, vagy használjon 18 V-os 5.0 Ah-s akkumulátort a megnövelt üzemidő érdekében.
  • Önszintező és 3 mm-es pontosság 10 méter felett.
Technikai specifikációk
Kompatibilis: DEWALT 12V és 18V Li-ion akkumulátorokkal
Lézer osztály: 2
Lézer színe: zöld
Pontosság (10 méteren): +/- 3 mm