12/18 V, 1 x 2.0 Ah Li-ion akkumulátor, TSTAK koffer
Egységár (készlet):
Cikkszám:
DCE822D1G18
Márka:
Dewalt
A termék az alábbi kategóriákban található:
Dewalt vonallézerek
Leírás
Jellemzők
  • Multivoltage XR akkumulátor technológia: kompatibilis a 18V és 12V-os akkumulátorokkal
  • Önbeálló keresztvetítő vonallézer, 2 pontos
  • Hatótávolság: 30 m (50 m vevőegységgel)
  • Mérési pontosság: +/- 3 mm@10m
  • Zöld lézer diódák a teljes láthatóságért és bővített munkaterületért.
Szállítási terjedelem
1 x 2.0 Ah Li-ion akkumulátor (18V), töltő, TSTAK koffer, lézer céltábla, fali tartó.